O mnie

New Level to nowo powstałe miejsce nauki gry na gitarze. Ukierunkowane jest na uczenie w sposób nowoczesny, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb ucznia. To miejsce, w którym będziesz mógł/mogła pogłębić bądź dopiero rozbudzić pasję do szeroko pojętej muzyki gitarowej. Znajdziesz tu wiele praktycznej i teoretycznej wiedzy, ale również wskazówki na temat rozwoju posiadanych już inspiracji własnych.

Ktoś kiedyś powiedział, że „umysł nowicjusza dostrzega wiele możliwości, umysł eksperta tylko nieliczne”. Dlatego nie narzucam nikomu sztywnego, z góry opracowanego schematu nauczania. To poprzez spotkanie oraz rozmowę rozpoczyna się wspólne opracowywanie planu dalszych spotkań. Stawiam także na realizm oraz szczerość. Nie obiecuję osiągnięcia celów niemożliwych. Oprócz tego, kładę nacisk na umiejętny dobór i obróbkę olbrzymiego materiału zawartego w sieci. Interesuje mnie również pokonywanie znaków zapytania jawiących się w głowie młodych adeptów gitarowego rzemiosła. Dlatego bardzo ważnym aspektem jest dla mnie budowa systemu motywacji oraz w oparciu o niego, własnej muzycznej osobowości. Świat nie potrzebuje nowego Jimiego Hendrixa, Johna Petrucciego ani następnego tuzina shredderów z YT. Potrzebuje autentycznych fanów muzyki gitarowej, którzy poszukując swojego stylu, w oryginalny sposób będą budować osobisty muzyczny wizerunek.

Oferta

  • uczę gry na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej (poziom podstawowy i zaawansowany) oraz basowej (poziom podstawowy)
  • udzielam lekcji osobom, które potrafią już grać oraz tym, które dopiero chcą się nauczyć
  • uczę gry rytmicznej, solowej oraz zasad improwizacji w stylach m. in. metal, rock, blues, funk, rockabilly, w zależności od potrzeb ucznia
  • proponuję spotykać się przynajmniej 1 raz w tygodniu na 1h (60 min)
  • w przypadku większej ilości godzin w tygodniu, oferuję niższą cenę (zobacz cennik)
  • spotkania odbywają się indywidualnie, ale o ile zaistnieje taka potrzeba, nie wykluczam spotkania grupowego, którego opłata będzie wymagała dodatkowego skonsultowania
  • udostępniam materiały w wersji papierowej lub elektronicznej (ich forma zależy od potrzeb osoby uczącej się)
  • zapewniam komfortowe miejsce do nauki, wszelkiego typu instrumenty oraz nagłośnienie
  • oferuję pomoc w wybraniu odpowiedniego instrumentu oraz podstawową wiedzę na temat jego konserwacji
  • daję możliwość głębszego poznania podstaw teorii muzyki

Cennik

POZIOM PODSTAWOWY POZIOM ZAAWANSOWANY
1h / tydzień 1h – 45zł

180zł / miesiąc
1h – 50zł

200 zł / miesiąc
2h / tydzień 2h – 80zł

320zł / miesiąc
2h – 90zł

360 zł / miesiąc

Program

Ze względu na indywidualne podejście do każdej osoby, nie ma ustalonego, uniwersalnego programu nauki gry. Jego forma wymaga wcześniejszego wspólnego ustalenia celów, zgodnie z potrzebami ucznia. Jest rzeczą oczywistą, że inaczej będzie wyglądał program dla osoby zainteresowanej nauką muzyki trash metalowej w stylu Slayer, a inaczej dla osoby zgłębiającej rockabilly w stylu Johna Cash'a. Na stronie udostępniam kilka przykładowych programów osób już uczących się. Nie jest to forma zamknięta. Wszystko zależy od docelowego poziomu, który uczeń chce osiągnąć.

Przykładowa lekcja blues folk rockabilly
Przykładowy program blues

Galeria zdjęć

Filmy

Zapraszamy wkrótce

Mapa

Ta witryna używa pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się na ich użycie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.